Smacznie i naturalnie

Fundament Naszych wyrobów

Ciastkarnia TOMEX jest firmą rodzinną. Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 1999 przy ulicy Przybrzeżnej 32 w Rogowie w jednym z pomieszczeń domu jednorodzinnego od produkcji małych rogalików drożdżowych, które sprzedawane były w lokalnym sklepie w Rogowie.

W roku 2001, obok budynku mieszkalnego, powstała hala produkcyjna, a asortyment ciastkarni powiększył się i zaczął docierać w różne miejscowości województw wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. W kolejnych latach firma intensywnie się rozwijała.

W roku 2015 zakupiony został budynek po byłej piekarni w Rogowie i po remoncie kapitalnym siedziba, jak i cała produkcja została przeniesiona na ulicę Klemensa Maciaszczyka 1.

home1.jpg

Obecnie nasze wyroby trafiają do około 600 sklepów w województwach kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, zachodnio-pomorskim, a także do sieci polskich sklepów w Wielkiej Brytanii.

Nasza misja to produkcja i dystrybucja świeżych produktów opartych na tradycyjnych domowych recepturach, dlatego w produkcji używamy świeże jaja, śmietany oraz mąkę z lokalnych młynów. Większa część naszej produkcji to wyroby ręcznie wykrawane i formowane.

...
©2024 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.